Kontakt hos ÅF Buildings Denmark

HR og kommunikation

  1. Søren Hvid Antonsen Søren Hvid Antonsen
    Chef for digitalisering og innovation, IT og Kommunikation
    +45 51 84 05 04
    soren.h.antonsen@afconsult.com
  2. Christina Jørgensen Christina Jørgensen
    Teamleder, HR
    23 65 98 54
    christina.jorgensen@afconsult.com
  3. Jesper Mørkenborg Jesper Mørkenborg
    Marketingkonsulent
    +45 51 96 49 02
    jesper.moerkenborg@afconsult.com
  4. Daniel Bak Mortensen Daniel Bak Mortensen
    HR-koordinator
    +45 29 74 64 98
    daniel.mortensen@afconsult.com
  5. Line Serup Jørgensen Line Serup Jørgensen
    Kommunikationsmedarbejder
    +45 51 75 61 17
    line.jorgensen@afconsult.com
  6. Marie-Louise Lund Nowack Marie-Louise Lund Nowack
    HR-koordinator
    +45 23 35 66 97
    marie-louise.nowack@afconsult.com
  7. Sharmila Gnanasegaran Sharmila Gnanasegaran
    HR-koordinator - på barsel
    +45 51 75 65 94
    sharmila.gnanasegaran@afconsult.com
  8. Dorthe Fink Nielsen Dorthe Fink Nielsen
    Praktikant, kommunikation
    +45 51 96 57 50
    dorthe.nielsen@afconsult.com
  9. Monica Berg Olesen Monica Berg Olesen
    Studiemedhjælper, HR
    +45 51 96 57 71
    monica.olesen@afconsult.com
  10. Annemette Aarup Hansen Annemette Aarup Hansen
    Kommunikationsmedarbejder
    - på barsel
    +45 23 64 32 40
    annemette.hansen@afconsult.com