Kontakt hos ÅF Buildings Denmark

Ledelse

  1. Martin Venning Kjær Martin Venning Kjær
    CEO | Business Unit Director
    +45 27 23 61 07
    martin.kjaer@afconsult.com
  2. Anders Landsig Møller Bertelsen Anders Landsig Møller Bertelsen
    CFO
    +45 21 35 43 03
    anders.bertelsen@afconsult.com
  3. Knud Nielsen Knud Nielsen
    Chef for kvalitet og arbejdsmiljø
    +45 26 74 41 13
    knud.nielsen@afconsult.com
  4. Carsten Rodal Carsten Rodal
    Afdelingsdirektør Design Herning / Afd. chef Konstruktion, Herning,
    Anerkendt statiker
    +45 29 62 18 10
    carsten.rodal@afconsult.com
  5. Morten Prinds Morten Prinds
    Afdelingsdirektør Design Aarhus
    +45 51 23 15 82
    morten.prinds@afconsult.com
  6. Jakob Bonde Langelund Jakob Bonde Langelund
    Afdelingschef Projekt- og projekteringsledelse
    +45 20 46 50 62
    jakob.langelund@afconsult.com
  7. Jacob Bisgaard Rasmussen Jacob Bisgaard Rasmussen
    Afdelingschef Projekt- og projekteringsledelse
    +45 29 63 37 86
    jacob.rasmussen@afconsult.com