Kontakt hos ÅF Buildings Denmark

Ledelse

  1. Knud Nielsen Knud Nielsen
    Kvalitetschef
    +45 26 74 41 13
    knud.nielsen@afconsult.com
  2. Martin Riiser Martin Riiser
    Chef for forretningsudvikling
    +45 21 31 87 76
    martin.riiser@afconsult.com
  3. Morten Prinds Morten Prinds
    Forretningschef, Århus
    +45 51 23 15 82
    morten.prinds@afconsult.com
  4. Anders Landsig Møller Bertelsen Anders Landsig Møller Bertelsen
    Konstitueret direktør/CFO
    +45 21 35 43 03
    anders.bertelsen@afconsult.com
  5. Søren Hvid Antonsen Søren Hvid Antonsen
    Chef for digitalisering og innovation
    +45 51 84 05 04
    soren.h.antonsen@afconsult.com
  6. Henrik Bjørn Andersen Henrik Bjørn Andersen
    Forretningschef, Herning
    +45 26 78 40 28
    henrik.andersen@afconsult.com
  7. Carsten Rodal Carsten Rodal
    Afdelingsleder konstruktion, Anerkendt statiker
    +45 29 62 18 10
    carsten.rodal@afconsult.com
  8. Jakob Bonde Langelund Jakob Bonde Langelund
    Projektchef
    +45 20 46 50 62
    jakob.langelund@afconsult.com
  9. Jacob Bisgaard Rasmussen Jacob Bisgaard Rasmussen
    Projektchef
    +45 29 63 37 86
    jacob.rasmussen@afconsult.com